Drodzy Studenci! Drodzy Wykładowcy!

Już w najbliższą sobotę, 16 maja o godz. 11:00, odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Reja 1/3 wyjątkowe spotkanie z literaturą niderlandzką dla dzieci.

Dla najmłodszych czytelników przygotowaliśmy nasze autorskie adaptacje przygód lwa, słonia, wiewiórki i kilku innych zwierzątek z opowiadań Toona Tellegena. Pokażemy też, jak Nijntje Konijntje obchodzi urodziny, tańczy i śpiewa. Będziemy się dobrze bawić, zwłaszcza że zaprezentujemy kilka typowo niderlandzkich gier i zabaw.

Przyjdźcie koniecznie, zabierzcie młodsze siostry i braci, chrześniaków i chrześnice. Rodzice, dziadkowie lub znajomi równie mile widziani! :)

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Ośrodek Kultury Niderlandzkiej, Zakład Współczesnej Literatury Niderlandzkiej i Afrikaans oraz
WSPANIAŁA ekipa Studentów z I, II i III roku BA