HOMEPAGE


Dnia 26 października o godzinie 17.00 Ośrodek Kultury Niderlandzkiej zaprasza na wykład belgijskiego psychologa klinicznego, prof. Manu Keirse z Uniwersytetu w Leuven, światowej sławy specjalisty w dziedzinie psychologii i opieki paliatywnej, autora cieszących się dużą popularnością książek poświęconych przeżywaniu straty i żałoby oraz opieki nad chorymi i umierającymi. Tytuł wykładu:

" Psychologiczne aspekty obcowania z choroba nieuleczalną. Jak radzić sobie ze smutkiem i stratą? W jaki sposób nieść pomoc dotkniętym choroba?"  

Prof. Manu Keirse to belgijski psycholog kliniczny, doktor nauk medycznych, szef katedry Fakultetu Nauk Medycznych na Katolickim Uniwersytecie w Leuven (Belgia), dyrektor tamtejszego Szpitala im. Serca Jezusowego, autor wielu bardzo popularnych w Belgii książek dotyczących przeżywania straty i żałoby oraz opieki nad chorymi i umierającymi.

Do tej pory w Polsce ukazały się trzy książki profesora Manu Keirse:

1. Piętno smutku, smutek dziecka. 2. Jak pomóc dziecku przeżyć stratę i żałobę? 3. Smutek, strata, żałoba. Jak sobie z nimi radzić? Jak pomóc innym?

FOTO'S
ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA
POWRÓT NA POCZĄTEK STRONY